Moje zkušenosti

Jmenuji se Marek Říha, narodil jsem se v roce 1976. Od roku 1994 se profesně věnuji kreativnímu myšleni, digitálnímu dělání a systematickému budování značek. Jsem ale také syn, otec dvou dětí, manžel, majitel dvou psů a koček. Tato stránka by měla být aktualizovaným obrazem mých názorů a tvůrčího myšlení.

Svou profesní kariéru jsem začal v roce 1994 v reklamní agentuře Corpus, kde jsem pracoval pro klienty Servodata nebo PJ soft. V roce 2000 jsem založil kreativní studio Riehelen Design, kde jsem pomáhal budovat značky Pioneer, Bose, UPC nebo Farm Frites.

V roce 2007 jsem spoluzaložil kreativní komunikační agenturu Insidea, kde jsem výkonným a kreativním ředitelem. V Insidea poskytujeme našim klientům integrované tvůrčí myšlení a vynikající kreativní výstupy s velkým přesahem.

Díky mnohaletým zkušenostem v různých segmentech evropského trhu, pomáhám budovat značky Tork, MY DVA, Husky nebo L.A.Fuel a řeším jejich problémy. Snažím se vždy tvořít efektivní, použitelné a obchodně úspěšné realizace.

Můj potenciál je hlavně v kreativní, koncepční oblasti a v řízení online i offline projektů. Stačí mi k tomu jediné, znát váš záměr, cílovou skupinu a co nejvíce dat. Ve chvíli kdy najdu slabá místa, navrhnu řešení a vzniklé nedostatky společně odstraníme. K tomu se vždy snažím využít originální a netradiční cesty.

Pokud Vám mohu nějak pomoci nebo máte konkrétní dotaz, chcete mě najmout, abych vám pomohl s vaším projektem nebo mě chcete jen pozdravit?

Neváhejte a napište mi o projektu na kterém zrovna pracujete, nebo o potenciálním projektu a práci.
Riehelen